X
این یک متن فرضی است که در ابن مکان قرار گرفته است و ارزشی دیگیر ندارد
اسلاید یک
این یک متن فرضی است که در ابن مکان قرار گرفته است و ارزشی دیگیر ندارد
اسلاید دو
این یک متن فرضی است که در ابن مکان قرار گرفته است و ارزشی دیگیر ندارد
اسلاید سه

     

 

راه کاری نوین در تجارت ...

پروژه سعادت آباد (کوی فراز)

19
فروردین

پروژه سعادت آباد (کوی فراز)

این پروژه بازسازی شده واقع در سعادت آباد می باشد.واحدی در طبقه هفتم ساختمان با مساحت 120متر مربع و سازه بتنی که بازسازی آن در اواخر پاییز 93شروع و درزمستان همان سال به اتمام رسید.
تیم طراحی بعد از بازدید محل و در نظر گرفتن وضع موجود و محدودیت ها کارخود را آغاز نمود.در ابتدا با توجه به پلان موجود ،کاربرد فضا و خواسته کارفرما یک چیدمان برای این منزل مسکونی در نظر گرفته شد و کار طراحی اولیه با طراحی آشپزخانه و سقف ها به پایان رسید.با توجه به کاربردی نبودن شومینه در وضع قبل و لزوم برداشتن ،آن تیم طراحی بر آن شد تا از این محدودیت استفاده کرده و از آن در طراحی و چیدمان فضا استفاده کند.
بعد از تخریب و بازسازی اولیه نوبت به جان دادن و روح بخشیدن به فضاست.
اتاق نشیمن باید دارای مبلمانی ساده،منطقی و آرامش بخش باشد.در این پروژه مسکونی رنگ و طرح مبلمان با توجه به ابعاد فضا در نظر گرفته شده و دارای رنگ هایی خنثی میباشد.برای تزئین کاناپه ها از کوسن هایی استفاده شده که با رنگ پرده ها در هماهنگی کامل است.همچنین المان هایی که برای تزئین این فضا به کار برده شده به زیبایی و ارزش این فضای مسکونی افزوده است.
رنگ و متریال کف با توجه به خنثی بودن رنگ مبلمان از جمله عناصر شاخصی است که در این فضای مسکونی به چشم می خورد.
استفاده از متریال شیشه تیره برای پوشاندن لوله های شومینه و ترکیب آن با رنگ سفید برای طراحی میز تلویزیون هماهنگی و زیبایی خاصی را برای این فضا به ارمغان آورده است.
آشپزخانه یکی از اساسی ترین بخش های درون زندگی  است.محیطی که به گونه ای اجتناب ناپذیر فضای زیادی را اشغال میکند و باید جایی دلپذیر و کارامد باشد.طراح هنگام برگزیدن ملزومات آشپزخانه استحکام،طراحی کارامد و همین طور کارایی جنس را با توجه به شرایط زندگی کارفرما مد نظر قرار داده است .همچنین استفاده از رنگ سفید فضایی کاملا مدرن را به وجود آورده و به وسعت فضا افزوده است.
قرار دادن المان هایی چوبی نزدیک به ورودی این منزل مسکونی که هم تعریفی را برای ورودی خانه به وجود آورده و هم سبب جدا شدن آشپزخانه از ورودی میگردد،نکته دیگری است که در طراحی این خانه به چشم می خورد.

 

::. تصاویر پروژه

.:: تماس با ما

   22919816 21  98+

    22919814 21  98+

    22919812 21  98+

ایمیل    info@decoco.ir

 

::. هم اکنون تماس بگیرید

::. عضویت در خبرنامه

راه های ارتباطی با ما !

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکوکو،گروه معماری دکوکو است طراحی و پشتیبانی : طراحی وب سایت رسانه برتر