X
این یک متن فرضی است که در ابن مکان قرار گرفته است و ارزشی دیگیر ندارد
اسلاید یک
این یک متن فرضی است که در ابن مکان قرار گرفته است و ارزشی دیگیر ندارد
اسلاید دو
این یک متن فرضی است که در ابن مکان قرار گرفته است و ارزشی دیگیر ندارد
اسلاید سه

     

 

راه کاری نوین در تجارت ...

پروژه شهرک غرب-هرمزان

29
فروردین

پروژه شهرک غرب-هرمزان

اقدام به طراحی داخلی یک خانه و انتخاب بین زیبایی خیره کننده سبک کلاسیک و سبک معاصر مدرن می تواند برای طراحان داخلی موضوعی بحث برانگیز باشد.
اگرچه در بیشتر منازل مسکونی دکوراسیون داخلی با سبک مدرن به چشم میخورد اما همواره سبک کلاسیک در جایگاه خود می تواند با دکوراسیون داخلی هر خانه ایی همخوانی داشته باشد.از ویژگی های بارز سبک کلاسیک نظم،تقارن و تعادل می باشد.همچنین نقطه ی کانونی در هر فضا مانند شومینه و آینه بخش جدایی ناپذیر از ویژگی های معماری کلاسیک است.ارتفاع بلند سقف ها ،طراحی منحصر به فرد در کف،استفاده از عناصر تزیینی خاص،طیف رنگی و نوری یکنواخت و متعادل از دیگر شاخصه های مهم سبک کلاسیک در طراحی داخلی به شمار می آید.
در طراحی این ویلای مسکونی طراحی سقف ها به همراه نور پردازی و گچبری های منحصر به فرد جلوه خاصی را به فضا بخشیده است.طراحی کف همچنین در تعادل و هماهنگی کامل با چیدمان این ویلای مسکونی قرار دارد.هماهنگی رنگی بین پرده ها و فرش ها از دیگر شاخصه های طراحی داخلی این ویلای مسکونی است.
در مجموع این ویلای مسکونی دارای مبلمانی منطقی است و ارزش های هنر کلاسیک را بازگو میکند.تمامی المان ها ،رنگ ها و نور پردازی ها در خدمت سبک قرار گرفته اند و در نهایت زیبایی جلوه گری می کنند.

::. تصاویر پروژه

.:: تماس با ما

   22919816 21  98+

    22919814 21  98+

    22919812 21  98+

ایمیل    info@decoco.ir

 

::. هم اکنون تماس بگیرید

::. عضویت در خبرنامه

راه های ارتباطی با ما !

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکوکو،گروه معماری دکوکو است طراحی و پشتیبانی : طراحی وب سایت رسانه برتر